Шість черкаських дітей, позбавлених батьківського піклування, отримали квартири

Завдяки програмі використання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам упродовж року 6 черкаських дітей із числа позбавлених батьківського піклування отримали квартири за державний кошт. Повідомляють на сайті Черкаської міської ради.

Сприяє цьому отриманню спеціально утворена розпорядженням міського голови Анатолія Бондаренка комісія Черкаської міської ради. Комісія для формування пропозицій щодо потреби в субвенції з державного бюджету на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа утворена  в липні 2021 року.

У складі комісії – представники департаменти соціальної політики, житлово-комунального комплексу, архітектури та містобудування, фінансової політики, служба у справах дітей, Черкаський міський центр соціальних служб.

«Наша комісія проводила роботу з дітьми, виїздила на огляди знайденого житла. Упродовж року було 6 засідань комісії, за результатами яких 6 дітей із числа позбавлених батьківського піклування отримали квартири. Зокрема, на останньому засіданні ми проголосували за виділення з державного бюджету 465 823 гривень субвенції для придбання житла черкасцеві Ярославу Гончаренку, – повідомла заступниця міського голови, заступниця голови Комісії Марина Гаркава».

За інформацією департаменту соціальної політики, торік було проплачено близько 5,2 мільйонів гривень субвенції з державного бюджету на придбання житла 12-ти особам із числа дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа.

«Те, що за цей період знайшли житло 6 осіб, є хорошим показником, оскільки держава не могла виділити 100% коштів для середньої вартості квартир. Адже нині доводиться шукати житло і проплачувати його в умовах воєнного стану», – пояснює заступниця директора департаменту Юлія Ніконенко.

Довідково:

Квартири було придбано відповідно до Порядку виплати  грошової компенсації за належні для отримання житлові приміщення для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, затвердженого постановою КМУ від 26.05.2021  № 615 «Деякі питання забезпечення дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа житлом та підтримки малих групових будинків» – https://bit.ly/3G0vXUF

Читайте також:

Черкащину та Харківщину поєднав новий залізничний маршрут

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x