Працівники Черкаського обласного центру екстреної медичної допомоги придбали ще один автомобіль для одного з підрозділів ЗСУ. Про це повідомляє Ірина Назарок, речниця КНП «Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф ЧОР».
![](https://vikka.s3.eu-central-1.amazonaws.com/wp-content/uploads/2022/10/12133715/311447910_8168128223259500_5009168324160353456_n.jpg)
Повнопривідний автомобіль SsangYong Kyron передали Володимир Резніченко, водію 17-тої бригади Черкаської станції ШЕМД. Автівку повністю підготували для військових потреб, провели технічне обслуговування та пофарбували.
![](https://vikka.s3.eu-central-1.amazonaws.com/wp-content/uploads/2022/10/12133926/311132197_8168129553259367_4195236299284338442_n.jpg)
«Нам у батальйон потрібен був повнопривідний дизельний автомобіль. Я оголосив збір у соціальний мережі і зовсім не очікував на таку потужну підтримку від колег. Всі долучилися до спільної справи. Дякую адміністрації та усьому нашому колективу, що доклали зусиль до збору коштів! В цьому наша єдність: ви створюєте тил нашій армії. А це наближає перемогу!», – розповів Володимир.
Читайте також