Щоб не допустити Одарича до виборів, БПП, Батьківщина і "ляшківці" об’єднались із екс-регіоналами

Кілька провідних політичних сил міста, які нібито за ідеологією мали бути антагоністичними, сіли за один стіл та разом переконували одне одного, що "чорне" – то є "біле" і навпаки. Представників Блоку Петра Порошенка, ВО "Батьківщина", Народного фронту, Радикальної партії Олега Ляшка, партії "Наш край", Відродження, Опозиційний блок об’єднало одне – особа чинного міського голови Сергія Одарича та його Партія вільних демократів, пише сайт "Кропива".

Оскільки, як виявилося під час учорашньої прес-конференції, в залі зібралися однодумці, то їм не вартувало багато зусиль переконати одне одного в тому, що Одарича та його партію зняли з виборів законно, а ЦВК незаконно розпустила місцеву ТВК, яка наважилася на такий "мужній" крок.

А от журналісти прийшли на захід по сенсацію. В анонсі до прес-конференції та спільній заяві партій говорилося, що будуть надані неспростовні докази того, що Черкаси продано, і що продала їх член ЦВК Тетяна Лукаш – покупці прогнозовані Одарич-Бродський. Але всі сподівання на сенсацію розвіяв представник БПП Ігор Калашник.

"По ЗМі пройшла така інформація, що куратора ЦВК по Черкащині Тетяну Лукаш купив Бродський з Одаричем, і що на це є підтвердження. Поки що це лише інформація", – пояснив Ігор Калашник анонс на сенсацію на йому ж підконтрольному ресурсі.

Хоча певна сенсація вже була, хоча й не така гучна – це те що за одним столом в єдиному пориві злилися демократичні сили та партії правонаступниці Партії регіонів. Цей факт лише черговий раз довів, що ідеологія у всіх одна – це доступ до влади та міського бюджету, але для цього у кожного свій шлях.

В загальній гнітючій обстановці учасників "что делать, все пропало" ситуацію із законним рішенням про зняття з виборів мера та його партії намагався пояснити член розпущеної ТВК Віктор Плахута.

"Була ситуація коли представники Партії вільних демократів намагалися виселити комісію з приміщення. Проте в результаті їхні прагнення втихомирили правоохоронці. Ми постійно надаємо звіти у ЦВК, але чомусь там немає наших постанов, якими ми підкріплюємо свої рішення і подаємо у звітах. Коли дзвонимо туди, то нам або не відповідають, або ж просто кладуть слухавку, або погрожують. Всі питання, які перед нами ставила ЦВК, ми розглянули в законному порядку, а ЦВК від нас просто вимагає ухвалити рішення. Мені некоректно оцінювати позицію і поведінку ЦВК, але потрібно ухвалювати рішення по конкретному документу, а не просто на чиємусь бажанні, що так повинно бути і так потрібно ухвалити", – пожалівся на нелегку долю членів ТВК Віктор Плахута.

Далі слово брали представники різних політичних сил і навіть громадських організацій, переважно виступи були малозрозумілі та непереповнені суттю та змістом. Відео деякими із них опублікували кореспонденти сайту "Прочерк".

 

Leave a Reply

avatar
  Підписатися  
Повідомте про
    
Стали свідком новини? Тисніть тут