НовиниЧеркащинаЩо робити, якщо у квитанції за електрику неправильні покази...

Що робити, якщо у квитанції за електрику неправильні покази лічильника?

-

- Advertisment -

Трапляється, що покази лічильника в отриманій квитанції за електроенергію, некоректні. Що робити у такому випадку, куди звертатися? Пояснення надають спеціалісти ПАТ «Черкасиобленерго».

світло квитанція електрика комуналка
unian.ua

У разі, якщо зняті та передані помилкові покази лічильника на кінець місяця, для їх коригування Вам необхідно звернутись до відповідного відокремленого структурного підрозділу, філії, філіалу ПАТ «Черкасиобленерго», або зателефонувавши до кол-центру за багатоканальними номерами (0472) 33-87-87, (093) 170-40-57, (050) 434-87-87, (067) 690-48-48.

Споживач повинен оформити заявку на коригування показів. Відповідний відокремлений структурний підрозділ, філія, філіал Товариства направить контролера для зняття контрольних показів згідно яких, у разі необхідності, буде проведено відповідні коригування.

Згідно Кодексу комерційного обліку електричної енергії пунктів 8.6.2, 8.6.3, 8.6.4, 8.6.5 глави 8.6 розділу VIІІ визначено, індивідуальні побутові споживачі зобов’язані щомісяця зчитувати фактичні покази зі всіх лічильників, встановлених на об’єкті споживача, для яких відсутня можливість дистанційного зчитування даних, та надавати їх до кінця третього календарного дня місяця, що настає за розрахунковим, відповідному оператору системи розподілу або ППКО (у ролі ОЗД) в один із таких способів:
1) через особистий кабінет на сайті оператора системи розподілу або ППКО (у ролі ОЗД);
2) за телефоном чи іншими електронними засобами;
3) шляхом зазначення цих показів у сплаченому рахунку;
4) через особисте звернення або іншим зручним та прийнятним для сторін способом згідно з укладеним договором.

Зчитані та передані індивідуальним побутовим споживачем покази лічильника(ів) протягом періоду, що починається за два календарні дні до кінця розрахункового місяця та закінчується на третій календарний день наступного розрахункового періоду (календарного місяця), вважаються показами на початок першої доби календарного місяця.

Зчитані та передані індивідуальним побутовим споживачем покази лічильника(ів) протягом періоду, що починається з четвертого календарного дня та закінчується за два календарні дні до кінця розрахункового місяця, за відсутності переданих (зчитаних) показів шляхом дистанційного зчитування лічильника, є (до дати отримання наступних фактичних показів лічильника) вихідними даними для визначення оціночних показів лічильника (зокрема на початок першої доби наступних календарних місяців) та вважаються показами лічильника на початок доби їх передачі.

У разі неотримання оператором системи або ППКО (у ролі ОЗД) від споживача фактичних показів лічильника(ів) до кінця третього календарного дня місяця, що настає за розрахунковим, та за умови, що з технічних причин покази не отримані за допомогою засобів дистанційної передачі даних, оціночні покази лічильника на початок першої доби цього календарного місяця визначаються оператором системи або ППКО (у ролі ОЗД) шляхом додавання до останнього отриманого ними фактичного показу лічильника величини добутку середньодобового споживання на кількість днів (діб) між датою останнього зчитування фактичних показів та першим числом цього календарного місяця.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Вікка
Віккаhttp://www.vikka.ua
Ми інформуємо населення про події в місті, області, країні, світі.
- Advertisement -

У Черкасах провели в останню путь старшого стрільця, який загинув на Луганщині

У Черкасах відбулося прощання з 31-річним старшим солдатом Олександром Дроздом. Про це повідомив міський голова Черкас Анатолій Бондаренко. Олександр Дрозд...

У Черкасах чоловік пошкодив автомобіль швидкої, вартістю 3 млн грн

У Черкасах бригада екстреної медичної  допомоги виїхали на виклик. Було повідомлено, що на вулиці лежить чоловік без свідомості. За...

Цікаве:

Чудо-тканина фліс: особливості й переваги

Фліс є синтетичним аналогом шерсті. Попри таку складову, ця...

Як подовжити життя великої валізи

Шабадан – саме так називали давні тюрки вузьку прямокутну...
- Advertisement -

ЧитайтеТАКОЖ
Рекомендовано для Вас

0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x