Середня допомога безробітному на Черкащині – 4 700 гривень

З 1 грудня безробітні, які отримують максимальну допомогу з безробіття, будуть отримувати 9 924 грн за місяць. Про це повідомляє пресслужба Черкаського обласного Центру зайнятості.

пенсії
epravda.com.ua

1 грудня в Україні зріс прожитковий мінімум та пов’язані з ним страхові виплати. Тепер розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб складає 2481грн (досі він був 2 379 грн). Зі зміною розміру прожиткового мінімуму зросте і розмір максимальної допомоги з безробіття, який не може перевищувати 4 прожиткові мінімуми.

За даними обласної служби зайнятості, станом на 1 грудня 2021 року допомогу з безробіття у Черкаській області отримували 11772 безробітних, серед них у максимальному розмірі – 846 осіб (7,2% загальної кількості отримувачів). Середньомісячний розмір виплаченої допомоги одному безробітному у листопаді нинішнього року складав 4738,8 грн.

Розмір мінімальної допомоги по безробіттю залишився незмінним.

Нагадаємо, що на період карантину Фонд загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття збільшив мінімальний розмір допомоги з безробіття із 650 до 1000 грн. Мінімальний розмір допомоги з безробіття встановлюється для застрахованих осіб, визнаних в установленому порядку безробітними, які протягом 12 місяців, що передували реєстрації, за даними Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування мають страховий стаж менше шести місяців.

Розмір допомоги з безробіття залежить від страхового стажу: до двох років – 50%, від двох до шести років – 55%, від шести до 10 – 60%, понад 10 років – 70 відсотків. Допомога з безробіття виплачується залежно від тривалості безробіття у відсотках до певного розміру: перші 90 календарних днів – 100%, впродовж наступних 90 календарних днів – 80%; надалі – 70%.

Як повідомляла раніше vikka.ua, як людині з інвалідністю зареєструватися в службі зайнятості?

 

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net