Секретар міської ради розповів, скільки може втратити бюджет Черкас

15 мільйонів гривень втратив бюджет Черкас через непроведення земельних сесій. Таку думку висловив секретар Черкаської міської ради Юрій Тренкін. Нагадаємо, що 23 червня має відбутися сесія Черкаської міської ради, де планують розглядати земельні питання.  

міської ради
chmr.gov.ua

Як повідомив секретар Черкаської міської ради Юрій Тренкін, з лютого по травень місто Черкаси недоотримало загалом 15,2 млн грн. З них 5,6 млн грн – земельний податок, 9,6 млн грн – оплата за оренду. Щоб бюджет не втрачав кошти, необхідно провести сесію і ухвалити рішення про продовження договорів оренди землі. Адже від 24 лютого багато договорів закінчилися, і орендатори не мають юридичних підстав для оплати. Крім того, нагального розгляду потребують ще багато земельних питань.

«Загалом на сесії планується розглянути близько 150 земельних питань. Це продовження оренди, надання в оренду земельних ділянок під існуючими забудовами, надання дозволів на розроблення документації із землеустрою комунальним підприємствам, у тому числі, для парків, скверів і кладовища, продаж права оренди земельних ділянок, проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок тощо. Наголошую, на сесію виноситимуться лише такі, які не викликатимуть запитань в депутатів та громадськості. Порядок денний буде опубліковано на сайті міської ради. Працювати і наповнювати бюджет ми зобов’язані», – зазначає секретар міської ради Юрій Тренкін.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net