Савін хвалить новий генеральний план Черкас

Генеральний план Черкас, що був нашвидкоруч ухвалений виконкомом минулого тижня, – кращий за свого попередника. 1 серпня на прес-конференції його захищали і міський голова Анатолій Бондаренко, і директор департаменту архітектури, містобудування та інспектування міськради Артур Савін.

"Цей генеральний план покращує інфраструктуру району та відповідає потребам черкасців. Там, зокрема передбачено будівництво навчально-виховного комплексу, а також кількох відкритих парковок, оскільки містяни нарікають, що немає де залишити автівки", – зазначає Артур Савін.

Він наголошує: зведення багатоповерхівок на набережній було закладено у попередньому генплані, натомість новий – передбачає зменшення площі забудови. 

На підтвердження своїх слів Артур Савін демонструє генеральні плани у порівнянні.

Попереднім генпланом було передбачено 27,6 га багатоквартирної житлової забудови, натомість новий ухвалений виконкомом план пропонує 8,7 га території. При цьому чиновник визнає, нові дванадцятиповерхівки таки виростуть на Митниці.

Площа території рекреаційного призначення збільшилася на майже 10 га – наразі це 40,2 га проти 30,7 га (у попередньому генплані).

Територію закладів освіти теж пропонують збільшити: у генплані 2011 року на дошкільний навчальний заклад виділили 0,47 га, а в новому генплані – 1,62 га (на навчально-виховний комбінат). Для багатоповерхових гаражів та стоянки автотранспорту пропонують виділити 2 та 1,28 га відповідно проти 0,25 та 0,87 га (2011 р.)

Його слова підтверджує і очільник міста. На його думку, набережна може стати окрасою Черкас.

Як повідомляв сайт vikka.ua, у Черкасах планують забудувати бір у мікрорайоні "Лісовий" таунхаусами.

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут