"Самопоміч" у Черкасах: новий бренд, давні обличчя

Якщо судити з офіційного повідомлення ГО "Самопоміч", у Черкасах запрацювала приймальня цього об'єднання. Як з'ясувало видання "Кропива", за "Самопоміччю" в Черкасах "стирчать вуха" відомих у Черкасах політиків.

Цікаво, що в повідомленні "Самопомочі" про відкриття громадської приймальні прес-служба навіть не вказала адресу офісу. Крім того, не надала жодних контактів об'єднання.

Журналісти "Кропиви" знайшли лише сторінку об'єднання "Самопоміч Черкаси" Вконтакті. На фото видно, що серед спікерів на відкритті приймальні був відомий черкаський депутат Микола Мирза. Нагадаємо, до міськради останнього скликання Мирза потрапив під брендом Партії промисловців та підприємців.

Цікаво, що домовлятися із засновником "Самопомочі" Андрієм Садовим у Львів Микола Мирза їздив ще в серпні минулого року. Очевидно, йому вдалося домовитися.

Підсилить "Самопоміч" в Черкасах і колишній представник Партії регіонів, а нині громадський активіст зі Сміли Станіслав Лукирич. Він вже пробував свої сили на місцевих виборах в Черкасах весною 2014 року від тих же промисловців та підприємців, але поступився УДАРівцю Сергію Кудактіну.

Станіслав Лукирич крайній зліва. Фото: Кропива

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net