Садовий запросив Одарича у Львів

У четвер та п’ятницю міський голова Черкас Сергій Одарич перебуватиме в службовому відрядженні у Львові. Там він на запрошення мера міста Андрія Садового візьме участь у ІІІ Всеукраїнському Форумі місцевого самоврядування.

Про це повідомляє прес-служба міськради.

У заході візьмуть участь представники влади, громадських організацій, профільні експерти, представники міжнародних програм, а також делегати законодавчих і виконавчих органів влади України.

Під час дводенного форуму обговорять такі теми: реформування місцевого самоврядування та децентралізація в Україні; реформа законодавства про місцеві вибори в Україні; податкова реформа та бюджетна децентралізація в Україні; муніципальна консолідація в Україні та інших європейських державах: досвід та рекомендації Ради Європи; місцевий розвиток у контексті муніципальної консолідації; АТО: нові завдання для соціальної політики муніципалітетів; безпека міст: реформа міліції та співпраця з громадою; електронне врядування та розвиток інформаційних технологій; належне врядування та якість життя мешканців.

 

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net