«Ряси знімати не будемо» – монахині розповіли, як готувалися до боротьби з вогнем (ВІДЕО)

Із монахинь в рятівниці. На Черкащині жіночий Мотронинський монастир обзавівся власною пожежною командою. Тепер послушниць і ігуменю монастиря ДСНС офіційно зможе долучати під час гасіння пожеж та ліквідації надзвичайних ситуацій. Перед посвятою монахині пройшли двотижневий курс підготовки і вже від сьогодні приступили до бойового чергування.

Кілька місяців тому ігуменя монастиря звернулася до ДСНС з ідею створення добровільної пожежної команди. Рятувальники відгукнулися одразу, і провели для добровольців двотижневе навчання.

Рятувальниць у рясах забезпечили автомобілем, обладнанням для гасіння вогню і навіть вогнетривкою формою. Щоправда, від штанів жінки відмовилися. Пошили спеціальні вогнетривкі підрясники.

У команду вогнеборців увійшли дві послушниці та наставниця монастиря. Монастир хоча і жіночий, але знайшлася робота і для двох чоловіків – їм доручили кермування автомобілем та його обслуговування.

– Найближча державна частина розташована від села Мельники на відстані 18 кілометрів Це тривалий шлях прибуття. Тому ця команда допоможе нам уберегти людське життя і майно, – говорить Олександр Євпак, заступник керівника ГУ ДСНС у Черкаській області.

Як повідомляла раніше vikka.ua, черкаські рятувальники отримали дрони для підводного спостереження (ФОТО)

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
1 Коментар
найдавніші
найновіші більшість голосували
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
КИЦЯ
КИЦЯ
1 рік тому

А ТРУСЫ ?

Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net