Розвалений будинок у центрі міста прикрили новим банером (ФОТО)

На розі бул. Шевченка та вул. Пастерівської встановили нову банерну сітку, яка маскує понівечену недобудову.

Як повідомив кореспонденту vikka.ua начальник відділу реклами та дизайну Черкаської міськради Андрій Поліщук, за весь комплекс робіт, тобто друк і розміщення банеру та приведення до ладу самої конструкції, влада спрямувала 19 100 гривень.

Роботи виконувало ФОП Ситник О. В. Підприємець надає річну гарантію на банер. Утім у відділі дизайну сподіваються, що вона протримається довше.

"Це не той підрядник, що виконував роботи минулого разу. Оскільки він виставив більш дорогу вартість – майже 30 тисяч гривень. Ми ж орієнтувалися на меншу", – повідомив Андрій Поліщук.

Також він повідомив, що ініціатором встановлення нової банерної сітки виступили міський голова Сергій Одарич та низка депутатів, зокрема – депутат від Блоку Петра Порошенка Андрій Більда.

Нагадаємо, попередню сітку встановили у 2012 році. Виготовлення та монтаж банерної сітки, а також спеціальної металоконструкції на аварійний будинок тоді обійшовся місту в 32 тисячі гривень. Утім на початку року сітка розірвалась і тривалий час висіла у зіпсованому стані. На початку лютого сітку зняли.

    

Leave a Reply

avatar
  Підписатися  
Повідомте про
Стали свідком новини? Тисніть тут