НовиниРозваги для сміливих: 52-річна черкащанка стрибає з парашутом, а...

Розваги для сміливих: 52-річна черкащанка стрибає з парашутом, а 12-річна з мосту

-

- Advertisment -

Здійснити багаторічну мрію, перевірити себе, навчитися контролювати свій страх, пережити нові незабутні враження: заради чого тільки не наважуються на екстремальні пригоди черкащани. Більшість людей, що вперше наважуються стрибнути з мосту та з парашутом належать до вікової категорії 20-35 років. Вони реалізовані у житті і шукають нові можливості пізнання себе. Принаймні так вважають досвідчені екстремали. Про свій досвід, власну філософію переживань небезпечних ситуацій сайту vikka.ua розповіли досвідчені черкаські екстремали.

"Я щоразу перед стрибком з канатом (роуп-джампінг) відчуваю сильний страх. І з кожним разом його не стає менше. Я просто навчився його контролювати. Організовую на роуп-джампінг групи людей, а боюся більше за всіх. Хоча щоразу стрибаю по декілька разів", – зазначив керівник черкаського відділення екстрім-клубу  "AdrenaspherA"  Олександр Сєдов.

Свій перший політ з мосту він здійснив у 2011-му році. "Після того разу подумав, що більше ніколи стрибати не буду. Та вже через рік стрибнув з парашутом, а через два роки організовував поїздки на роуп-джампінг", – розповідає черкаський екстремал.

За його словами, екстрім має чималий позитивний психологічний і навіть фізичний ефект. "Я професійно займаюся масажем і можу достовірно констатувати, що після стрибка у деяких людей розслабляються глибокі м'язові затиски. Взагалі, коли людина проходить через цей страх та жахіття, вона переживає катарсис глибинних емоційних станів. Це своєрідна терапія", –говорить черкащанин.

За його спостереженнями, у 70-80% людей, що займалися роуп-джампінгом, змінюється емоційний стан. "Сенс не у самому стрибку, а у задоволенні від життя та всіх його аспектів. Після таких переживань на піку емоційного стану люди заново осмислюють життя, воно стає яскравішим", – ділиться досвідом Олександр Сєдов.

Особливо це корисно людям, які перебувають у депресивному чи меланхолійному стані. Екстрім ніби перезавантажує їх внутрішні системи. "До речі, я вперше стрибав саме у період, коли важко переживав розставання з дівчиною. Шукав сильних емоцій, які б змінили мій внутрішній стан", – розповідає особисту історію екстремал.

У його практиці була лише одна людина, яка поїхала стрибати, але так і не наважилася на це. Зате була безліч надзвичайно сміливих людей.

Олександр Сніцаренко займається екстрімом вже багато років

Сальто у повітрі

Досвідчена черкаська екстремалка Олена Сніцаренко готується до стрибка спиною вперед

Однією з найвідважніших парашутистів-початківців Олександр Сєдов вважає черкащанку Аллу Колесник. Жінка вперше стрибнула з парашутом у 52 роки. Екстремал зі стажем надовго запам’ятав, як рішуче вона наважилася на стрибок. Навіть незважаючи на застереження з боку медперсоналу та інструктора по стрибках.

Алла Юріївна працює заступником директора черкаської спеціалізованої школи №20, є керівником дитячого оркестру народних інструментів. Вона зізнається, що майже піввіку мріяла про політ у небі. Але нагода випала лише тепер. "На цей крок мене підштовхнула донька. Це був подарунок на День народження", – радісно пригадує черкащанка.

Алла Колесник зізнається, що спочатку вона почувалася трохи ніяково, адже більшість тих, хто стрибав у той день, були удвічі молодші за неї.

"Коли почали спілкуватися, ця молодь мене приємно вразила – вони особистості, критично мислять, у них велике коло інтересів. Я ще раз переконалася: у нас є хороша розумна молодь, яка може розбудовувати Україну", – ділиться враженнями Алла Колесник.

Медперсонал парашутного клубу відговорював її від стрибка. А ще був момент коли інструктор вже після підготовки до стрибка відвів черкащанку у сторону і запитав, чи не передумала вона стрибати.

"Тікати з півдороги навіть думки не було. Вирішила, що буду стрибати у парі з інструктором, хоча це майже утричі дорожче. Але він повірив у мене і дозволив стрибати самостійно. Це було неперевершено! Політ неможливо передати словами. Згодом зрозуміла, що у мені відбулося ніби перезавантаження", – каже черкащанка.

Фото Facebook / Алла Колесник

Якщо випаде нагода, Алла Юріївна одягне парашут вдруге. "Хотілося б ще політати на дельтаплані. Здійснити самостійний політ на літаку. Але я і так вже щаслива, бо втілилася моя мрія", – каже вона. Алла Колесник радить усім таким же мрійникам, як і вона, не зволікати та реалізовувати свої бажання.

Одна з наймолодших екстремалів Черкас Катя Грек вперше випробувала себе у роуп-джампінгу з мосту 40-метрової висоти. Тоді їй було 12 років. Дівчинці так сподобалося, що вона наважилася на стрибки тричі. "Мені було важливо, щоб це було її особисте рішення та бажання, а не тому, що я її сюди привіз", – каже батько Каті Юрій Грек.

Черкащанин на собі випробував чимало розваг, що загартовують характер та перевіряють нервову систему на міцність: стрибав з мостів, здійснював стрибки з парашутом, лазив по підземних печерах,  літав на дельтаплані та опановував віражі на крутих гірськолижних схилах.

Юрій Грек на житомирському 40-метровому мосту 

Фото vk.com / Юрій Грек

Як повідомляв сайт vikka.ua, любителі екстріму влаштували у Черкасах шоу.

Галина Кобзар

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
найдавніші
найновіші більшість голосували
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Вікка
Віккаhttp://www.vikka.ua
Ми інформуємо населення про події в місті, області, країні, світі.
- Advertisement -

Черкаських школярів тренували надавати домедичну допомогу

У Черкаській загальноосвітній школі №19 відбувся дводенний тренінг із надання домедичної допомоги. Повідомляє Департамент освіти і гуманітарної політики ЧМР.  Учні...

У Черкаському районі на пожежі загинуло подружжя

12 грудня у селі Косарі Черкаського району сталася пожежа в житловому будинку. Про це повідомляє пресслужба ГУ ДСНС України...

Цікаве:

Полична чи підлогова: яку акустичну систему вибрати для домашнього користування

Прослуховування музики та перегляд фільмів вдома — заняття приємні,...

Як обладнання для будівництва Karcher забезпечує чистоту майданчика та продуктивність робіт

На будівельному майданчику чистота та ефективність — це не...
- Advertisement -

ЧитайтеТАКОЖ
Рекомендовано для Вас

0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x