Розірвана угода з «Новою якістю» – перемога усієї нашої команди: Радуцький

Розірвання угоди з приватним підприємством «Нова якість» щодо вивозу негабаритного сміття обласний депутат Олександр Радуцький вважає перемогою усієї їхньої команди, що працювала над цим питанням минулої каденції.

За його словами, боротьба була тривалою, починали із палатки під стінами Черкаської міськради та підписами містян, пройшли суди першої інстанції, апеляційні – результат виявився того вартий.

«Питання не в моменті, бо це було рішення суду. Розпочались дії ще за нашої каденції, а вже закінчення відбулося  це ж був суд першої інстанції, апеляційний суд, все воно проходить по часу, тому тут ніякої політики нема, а є той результат, який мав бути», – підсумував пан Радуцький.

Тепер, на його думку, міська влада повинна зосередити кошти на придбанні техніки комунальним підприємствам, бо краще за них ніхто в місті не прибере.

«Зараз міська влада має закумулювати кошти на придбання техніки для наших комунальних підприємств. Я завжди виступав за цей напрямок, що краще ніж комунальні підприємства втримувати ніхто не буде, а приватник – це та прослойка, через яку відмиваються гроші».

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net