Російські журналісти набрехали, що батальйон "Черкаси" перейшов на бік ополченців

Російське інтернет-видання  "Окрытая страна" повідомило, що батальйон територіальної оброни "Черкаси" перейшов на бік ополченців. Разом з черкаськими бійцями до терористів нібито перейшли і бійці з Житомира.

"Український батальйон "Черкаси" прорвався крізь підрозділи Нацгвардії і перейшов на бік ополченців. При цьому сам батальйон поніс втрати. Примітно, що командир батальйону, полковник Радченко покинув підрозділ ще у вересні", – йдеться у повідомленні російського ЗМІ.

Читайте: Двоє бійців батальйону "Черкаси" отримали поранення під час обстрілу (ВІДЕО)

Це не вперше, коли російські інтернет-видання "приділяють значну увагу" черкаському батальйону. Перед цим дезінформатори з Росії розповідали, що ніби черкаські бійці продають автомати і набої та купують у місцевих продукти. Примітно, що цей же сайт двічі (3 та 6 жовтня) остаточно сповістив своїх читачів, що донецький аеропорт "взятий ополченцями". Хоча насправді це не так. Донецький аеропорт контролюють Збройні Сили України.

 

Батальйон "Черкаси" базується під Волновахою. Бере активно участь в АТО. За весь час бойових дій було поранено 9 та загинуло 2 бійців батальйону "Черкаси".

Leave a Reply

avatar
  Підписатися  
Повідомте про
    
Стали свідком новини? Тисніть тут