Родзинка на схилах Дніпра: Радуцький пригадав історію Колеса огляду (Відео)*

У черговому відеоролику депутат Черкаської міської ради Олександр Радуцький пригадав історію міського Колеса огляду.

Обранець розповів, як у 2007 році, одразу, як він став директором комунального підприємства «Дирекція парків», була проведена експертиза всіх атракціонів у парках міста.

«І коли ми перевірили старе Колесо огляду, якому було вже понад 40 років, то експерти наголосили: його потрібно демонтувати, через те, що вже на понад 50% іржа «з’їла» його. Воно було небезпечним для нашого міста», – каже Радуцький.

Демонтували старе Колесо огляду після рішення депутатів міськради у 2009 році. Тоді ж міський голова Черкас Сергій Одарич разом з Олександр Радуцький дали обіцянку, що повернуть Колесо на старе місце.

Перша спроба встановити його була у 2013 році. Тоді були виділені кошти і навіть проведений перший тендер та укладена угода з виробником. Однак з початком Революції Гідності від цієї ідеї довелось відмовитись.

Вдруге до цього питання повернулись у 2016 році. Депутати виділили кошти з міського бюджету, провели тендер і уклади угоду з вінницькою компанією «Аналог», яка виготовляла атракціони не тільки для України, а й на Європу.

Олександр Радуцький пригадує: під час монтажу Колеса огляду виникало багато проблемних моментів, однак їх змогли достойно побороти. Зокрема, і завдяки вже нинішньому керівництву Дирекції парків Андрію Кучі та ВолодимируСтойку.

«Можна за 2 хвилини розповісти, як створювалось це Колесо огляду. Але за ним стоїть ціла історія: історія роботи людей, проходження документації, тендерів. І створення оцієї 30-метрової краси. До слова, черкаське Колесо стало останнім в Україні, яке виготовив вінницький «Аналог». Адже підприємство значно скоротило об’єми своєї роботи і вже не робить таких атракціонів», – розповів пан Радуцький.

*Іміджева інформація

Leave a Reply

avatar
  Підписатися  
Повідомте про
Стали свідком новини? Тисніть тут

Фейсбук