Родина з Черкащини взяла участь у всеукраїнському шоу з обміну дружинами (ВІДЕО)

В останньому випуску популярного всеукраїнського шоу "Міняю жінку", що виходить на одному з центральних телеканалів, взяла участь родина з Черкащини.

Родина Дмитра та Катерини з села Городецьке, що на Уманщині погодилась на "сімейний" експеримент. Вони знайомі ще зі шкільних років, проте й до сьогодні не припиняють дивувати один одного. Як зазначила дружина – це було кохання з першого погляду. Нині тато працює приватним підприємцем, а жінка виховує двійко дітей – Софію та Романа.

Ще однією родиною, яка наважилась на обмін, стала українська сім’я емігрантів Віталія та Галини, які проживають в італійському містечку Тальйо-ді-По, що неподалік Венеції.

Жінка переїхала до Італії 10 років тому, образу після закінчення університету. Адже не бачила майбутнього в Україні. Тато працює закордоном вже 15 років. Він говорить, що змушений був виїхати, бо хотів кращого заробітку. Разом подружжя живе вже шість років. Дружина говорить, що грошей у родині не вистачає, тому вони постійно шукають різні ходи для економії.

Зараз Віталій працює прорабом у місцевій будівельній компанії, а Галина займається вихованням доньки Анастасії.

Жінка, крім виховання дитини, займається волонтерство. Вона збирає та розсортовує одяг, після чого відправляє його на АТО та дітям-сиротам.

Як повідомляв сайт vikka.ua, співачка з Черкащини втерла носа російським зіркам.

    

Leave a Reply

avatar
  Підписатися  
Повідомте про
Стали свідком новини? Тисніть тут