Роден продовжить рятувати майбутнє Черкас

Благодійна виставка Огюста Родена "Передчуття майбутнього", організована Фондом гуманітарного розвитку України, б’є рекорди відвідуваності мистецьких заходів на Черкащині. Щоб дати можливість усім бажаючим побачити унікальні твори мистецтва й допомогти Черкаській дитячій художній школі, виставку Родена продовжено до 20 січня.

Тисячі черкащан вже відвідали благодійну виставку Огюста Родена "Передчуття майбутнього".

Цей проект організовано Наталею Заболотною – відомою черкащанкою, президентом Фонду гуманітарного розвитку України, на підтримку Черкаської дитячої художньої школи, в якій нині навчається 500 дітей.

"На численні прохання черкаських поціновувачів мистецтва, Фонд гуманітарного розвитку України спільно з колекціонером Ігорем Вороновим прийняли рішення подовжити до 20 січня 2019 року виставку скульптури Огюста Родена та унікальний проект із доповненою реальністю від сучасних українських художників, аби під час Різдвяних свят і зимових канікулів не лише жителі Черкас, а й Черкаської області, кияни та усі охочі могли відвідати Черкаський художній музей та по можливості зробити благодійний внесок на підтримку Черкаської дитячої художньої школи", – кажуть організатори.

На сьогодні сума благодійного внеску від черкащан, що придбали додатковий благодійний квиток на користь художньої школи, становить 20 тисяч гривень.

Творчість Огюста Родена – синтез реалізму з новаторством. Саме цей принцип закладено в основу виставки, де поряд зі славетними скульптурами великого майстра, таких як "Мислитель", будуть представлені роботи сучасних художників з використанням цифрових медіа. "Передчуття майбутнього" має створити простір для дискусії щодо ролі творів мистецтва та змінення їхнього сприйняття у часи технологічної революції, яку зараз переживає наш світ. Це саме той випадок, коли на виставці в музеї Вам знадобляться ваші гаджети, аби побачити створену спільно з сучасними художниками доповнену реальність.

Митці, які беруть участь у проекті – Віктор Сидоренко, Юрій Соломко, Роман Мінін, Юлія Бєляєва, Олег Тістол, Микола Маценко, Сергій Шауліс. Твори Родена, що завжди збирають черги у кращих музеях планети, в Черкасах експонуються вперше. 

Знаменитий Мислитель з нетерпінням чекатиме на усіх охочих долучитися до прекрасного протягом усіх зимових свят!

Місце проведення виставки: Черкаський художній музей, м. Черкаси, вул. Хрещатик, 259. 

Експозиція працює з 10:00 до 18:00 годин щоденно (вихідний – понеділок, а також 1 та 7 січня).

Вартість квитка: повна вартість – 40 гривень, для студентів та пенсіонерів – 10 гривень, для школярів – 5 гривень. Безкоштовний вхід (за наявності посвідчень) для: дітей до 7 років, інвалідів 1-2 категорії, багатодітних родин, військовослужбовців, учасників бойових дій, АТО, членів родин загиблих ветеранів війни та Небесної Сотні, працівників музеїв та Спілки художників України.

Як повідомляв сайт vikka.ua, черкащан запрошують на міфічну й комедійну казку-мюзикл.

Leave a Reply

avatar
  Підписатися  
Повідомте про
Стали свідком новини? Тисніть тут

Фейсбук