НовиниЧеркасиРівна боротьба до останнього. Мавпи поступилися Київ-Баскету

Рівна боротьба до останнього. Мавпи поступилися Київ-Баскету

-

Черкаські Мавпи у черговому турі приймали Київ-Баскет. Команда чинила опір сильному супернику, втім широка ротація киян далася взнаки – 73:83, повідомляє пресслужба БК “Черкаських Мавп”.

Друга гра поспіль після масових втрат у складі Черкаських Мавп. Команда знову грала без обох тренерів, трьох гравців основи. Попри це, гравці Мавп чинили гідний опір одному з фаворитів сезону.
Кияни приїхали до Черкас у ранзі фаворита, проте Мавпи добре підготувалися до суперника і нічим не поступалися по грі у першій чверті. Проте наступну десятихвилинку господарі провели вже менш результативно і не так впевнено, а Київ-Баскет продовжив регулярно набирати очки. Особливо активними у гостей були Джеймс Томсон і Ілля Тиртишник. На велику перерву кияни пішли ведучи +9.

На старті другої половину матчу Мавпи зробили невеликий ривок і наблизились до киян на відстань чотирьох очок, однак декілька поспіль результативних атак Київ-Баскета відновили їм комфорту перевагу. Втім ненадовго. Генрі Дугат і Дювон Максвелл, які були лідерами Мавп у цьому матчі перед останньою перервою відновили інтригу, скоротивши відставання до 5 очок.

Вирішальною стала остання чверть, де Мавпи дали бій Київ-Баскету, однак підвела їх реалізація. У цьому компоненті гості були краще, а триочкві від Джеффрі Гаррета і Томсона фактично принесли перемогу команді. У підсумку кияни втримали перемогу над Мавпами, яка стала третьою в цьому сезоні.