Річниця вбивства Комарова: черкаські журналісти колективно вимагають публічного звіту про розслідування

4 травня – річниця нападу на черкаського журналіста та активіста Вадима Комарова. У результаті отриманих травм чоловік помер у лікарні, так і не прийшовши до тями.

Минув рік, а імена виконавців і безпосередніх замовників злочину досі невідомі. Журналісти місцевих ЗМІ підписали колективне звернення до правоохоронних органів з вимогою публічного звіту стосовно розслідування справи.

"У нас немає сумніву у тому, що мотивом нападу була безпосередня професійна діяльність Вадима, що робить цей злочин особливо зухвалим і таким, що вимагає максимальної уваги з боку правоохоронних органів. Його розкриття мало б стати пріоритетним для всієї правоохоронної системи не лише міста чи області, а й країни в цілому. Натомість за багато місяців ми так і не отримали жодної нової інформації про хід розслідування і його хоча б проміжні результати. Тобто нічого з того, що могло переконати нас, що ця справа і досі є актуальною для правоохоронців, як це заявлялось керівництвом Національної поліції після смерті Вадима", – йдеться у зверненні.

Журналісти наголошують, що публічний звіт про хід розслідування справи дасть упевненість у тому, що смерть колеги не є черговим безкарним злочином, і винні особи будуть знайдені та постануть перед судом.

Як повідомляв сайт vikka.ua,  жорстокий напад на Комарова стався 4 травня близько 9 години ранку просто у центрі міста. Тоді журналіст отримав кілька ударів по голові важким предметом і відкрито черепно-мозкову травму. Чоловік переніс дві важкі операції, однак зі стану коми так і не вийшов. 

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут