Пустовар пояснив, чому в міліції досі працюють "антимайданівці" (документ)

Начальник обласної міліції Владислав Пустовар пояснив у Facebook, чому серед правоохоронців досі залишаються люди, причетні до затримання громадян під час майданівських подій.

Зокрема, він пояснив дію закону "Про очищення влади", який було ухвалено минулого року.

"Цей закон передбачає кілька категорій проходження люстрації. Перший етап – це так звана трудова люстрації, яка була проведена протягом 10 днів з моменту набрання чинності законом і вона стосується тих осіб, які займали найвищі керівні посади (для обласної міліції це – начальник Управління та його заступники)", – зазначив головний міліціонер області.

"Другий етап люстрації стесується осіб, які мають відношення до "майданівських справ". Цей етап розпочався в квітні цього року та наразі триває. Відповідно до цього закону, складено графік люстраційної перевірки, яка вже проходить у всіх службах та підрозділах міліції області. Люстрацію проходять всі без виключення працівники міліції. Кожен працівник міліції, який підпадає під дії Закону України "Про очищення влади" буде звільнений з органів внутрішніх справ", – пообіцяв Пустовар.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net