Промерська більшість не зняла кошти з ремонту дороги в Черкасах на користь фінансування антикоронавірусних заходів

Зняти 8 мільйонів із ремонту дороги, який так і не розпочався, і спрямувати їх до резервного фонду міського бюджету, аби в подальшому забезпечити виконання рішень депутатів на протидію корона вірусу.

Таку пропозицію під час сьогоднішнього сесійного засідання вніс лідер "Партії вільних демократів" Олександр Згіблов. Про це повідомляє кореспондент vikka.ua

Йдеться про ремонт вулиці Жужоми, на який на поточний рік закладено 8 мільйонів гривень. Однак промерська більшість її, як і більшість пропозицій, поданих опозиційними обранцями, не підтримала. "За" таку пропозицію віддали свої голоси всього 12 депутатів. Традиційно проти, утримались або взагалі не голосували черкаські "батьківщинівці", "свободівці", ВО Черкащани та новостворена депгрупа "Слуга народу" (результати поіменного голосування тут).

Таке голосування обурило депутата Станіслава Лукирича

"Що вам важливіше? Людські життя чи ремонт дороги? Її ми можемо ремонтувати восени" – сказав він.

"Ну, хто ремонтує дороги восени?" – заперечив Лукиричу "ЧЕРКАЩАНИН" Іван Сухарьков.

Зазначимо, що в попередні роки ремонтні роботи на автошляхах та тротуарах Черкас не припинялись в осінню пору, подекуди, навіть в мороз та сніг. Цьогоріч же, очевидно це стане проблемою.

Як повідомляв сайт vikka.ua, під час сесійного засідання Олександр Згіблов та Тарас Коломієць також просили міських владців краще інформувати населення під час антикоронавірусного карантину.

 

 

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут