Прокурор Черкащини відповів на звинувачення обласного політика

"Заява пана Мушієка – це ніщо інше, як безсиле розкидування лайна та намагання у будь-який спосіб дискредитувати прокуратуру області й мене особисто за принципову та послідовну позицію щодо об’єктивного розслідування кримінальних проваджень за фактами незаконних і корупційних дій міського голови та його оточення", – так відповів прокурор Черкаської області Сергій Овчаренко на звинувачення від Михайла Мушієка у свій бік.

Нагадаємо, депутат обласної ради Михайло Мушієк на позачерговому пленарному засіданні 11 жовтня розповів, що Сергій Овчаренко вимагав у нього дві квартири у новозбудованих багатоповерхівках. Однак отримав відмову. Відтак все, що відбувається нині – звичайна помста за відмову.

"У нас працює НАБУ, є Генеральна інспекція ГПУ. Будь ласка, нехай звертається у встановленому законом порядку до цих органів, я з радістю відповім на будь-які запитання", – повідомляє прокурор у Facebook.

Сергій Овчаренко додає у своєму повідомленні, що не має звички вибачати брехунів і негідників, тому рекомендує дуже уважно ознайомитись зі змістом та санкцією ч.2 ст. 383 КК України (про завідомо неправдиве повідомлення про вчинення особливо тяжкого злочину). "За брехню потрібно буде відповідати", – говорить головний прокурор.

Як повідомляв сайт vikka.ua, під обласною прокуратурою пройшов мітинг на захист черкаського мера.

Leave a Reply

avatar
  Підписатися  
Повідомте про
Стали свідком новини? Тисніть тут

Фейсбук