Прокуратура розірвала незаконний договір закупівлі ялинки в Черкасах

За втручання прокуратури розірвано незаконний договір закупівлі за бюджетні кошти новорічної ялинки та інсталяцій вартістю 2,3 млн грн.

Про це інформує пресслужба прокуратури Черкаської області.

Після відкриття провадження господарським судом у справі за позовом Черкаської місцевої прокуратури про визнання недійсними результатів відкритих торгів по закупівлі штучної новорічної ялинки та новорічних інсталяцій на загальну суму 2,3 млн грн, сторонами добровільно виконано позовні вимоги прокуратури та розірвано відповідний договір поставки, укладений з порушеннями вимог законодавства.

Раніше прокуратура встановила, що пропозиція переможця відкритих торгів, проведених 12 лютого 2020 року, не повною мірою відповідала вимогам тендерної документації.

Зокрема, якість окремих комплектуючих споруд не була підтверджена належними сертифікатами, окремі з них не відповідали встановленим вимогам в частині кольору та інших технічних параметрів.

Не зважаючи на вказані порушення, 2 квітня департамент освіти та гуманітарної політики уклав договір поставки штучної новорічної ялинки.

За втручання прокуратури нераціональне витрачання бюджетних коштів попереджено.

Раніше сайт vikka.ua повідомляв, як черкаська прокуратура оскаржувала процедуру закупівлі новорічної ялинки.

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут