Прокляли? Біля редакції смілянської газети з’явилися сліди від магічного ритуалу (ФОТО)

Смілянка, журналістка Олена Латенко сфотографувала біля редакції місцевої газети дивне коло землі із розбитими яйцями посередині. Фото вона виклала у соцмережі зі зверненням до людей, пише "Прочерк".

"Хто може пояснити появу сьогодні цього кола? Що це? Наскільки небезпечно? Може хтось знає спеціалістів, хто може прокоментувати це дійство для журналістів і допомогти правильно його нейтралізувати. Адже знаходиться ця погань у доволі прохідному місці. Дорослі може і обійдуть, а дитина може вступити…" – переймається журналістка.

Дописувачі почали радитися, як нейтралізувати можливе прокляття та кому воно могло бути адресоване, адже розміщене при вході до кількох редакцій місцевих ЗМІ. Крім того, там ще управління освіти та відділ молоді і спорту, а поряд вхід у типографію.

"Може бути і щось ритуальне, бо яйце посередині. Краще обходити", – радить Оксана Горецька.

"Схоже на ритуальні – ставитись до цього можна по-різному, але краще не чіпати ту фігню", – радить Юлія Баранько.

Хтось пропонує просто облити соляркою місце і спалити, а інші – освятити це місце священиком.

Дехто радить не вірити ні в що погане і тоді воно не здійсниться, та є й більш поінформовані.

"Це магічне заклинання, чорні маги провели обряд прокляття (роблять це о четвертій ранку) і якщо в кривавому полі (землю з кладовищ не чіпаємо, три розбитих яйця (символ мертвонародженних), то хтось дуже хоче вкоротити віку тому на чиєму порозі проведено обряд. Дуже сподіваюся що не журналістам, вони всі в цій будівлі слухняні і не конфліктні, як зайчики на задніх лапках, воно ж комунальні! А от сусіди в них відділ освіти, мабуть щось там не так…" – емоційно зауважує Геннадій Варивод.

Та люди з почуттям гумору просто жартують, що то або НЛО, або можливе повернення в Смілу екс-мера Цибка у стилі "Термінатора з майбутнього". Останнє припущення зробив тележурналіст Максим Дубінський і воно найбільше припало до душі користувачам мережі.

Як повідомляв сайт vikka.ua, черкаська майстриня виготовляє чудо-іграшки, які лікують дітей.

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут