Про черкаські перегони відзняли фільм і показали на центральному телеканалі (ВІДЕО)

Про перегони, які у жовтні проходили на черкаському летовищі, відзняли документальний фільм та нещодавно показали його на телеканалі "XSPORT.ua".

Йдеться про завершальний етап із ралі на серійних авто "AERORING CUP-2018", організовував який Автомобільний клуб "Черкаси". Над монтажем фільму працювали майже місяць. І нещодавно 40-хвилинний огляд побачила вся Україна.

Організатор перегонів Андрій Яроменко розповідає, що на початку року Автомобільний клуб "Черкаси" поставив перед собою високу планку – провести у місті чотири етапи виключно черкаського кубку "AERORING CUP".

Кубок відбувався в рамках Трофея Автомобільної федерації з ралі на серійних автомобілях, тож у "AERORING CUP" змагалися пілоти з різних міст країни.

"Ми замахнулися не лише на такий насичений ралійний сезон, а й на те, щоб кожен етап завершувався якісно відзнятим фільмом. Тож ми маємо огляди із перших двох етапів, кожен – по півгодини. Під час третього етапу ми пішли ще далі і організували пряму трансляцію ралі на телеканалі XSPORT.ua. У жовтні в нас відбувався завершальний етап Кубку, тож ми домовилися зі знімальною групою, що це буде повноцінний огляд перегонів аж на 40 хвилин", − каже Андрій Яроменко.

Він також повідомив, що цим фільмом сезон для учасників Кубку "AERORING CUP-2018" ще не завершується. На них чекає офіційне нагородження у столиці наприкінці грудня.

Як повідомляв сайт vikka.ua, на Черкащині визначили найкращих спортсменів жовтня.

 

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут