Працівники "швидкої" ловлять порушників на дорозі, а ДАІшники не можуть їх покарати (ВІДЕО)

У Черкасах на початку червня карети швидкої допомоги обладнали відеореєстраторами, аби фіксувати ДТП та правопорушників, які не пропускають "швидкі". Як повідомив кореспонденту vikka.ua заступник директора з екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Черкаської обласної ради Олександр Кізян, кожного дня працівники фіксують по 2-3 такі порушення. Деякі відео з такими порушеннями викладають в інтернет.

"У нас обладнані 22 швидкі відеореєстраторами. Кожного дня приблизно фіксуєм по 2-3 порушення. Це відео ми зберігаємо в нашій базі даних та деякі з них викладаємо в мережу Інтернет", – зазначив у коментарі кореспондетку vikka.ua Олександр Кізян.

Натомість директор КУ "Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Черкаської обласної ради" Владислав Свириденко розповів, що, попри велику кількість зафіксованих правопорушень, притягнути до відповідальності водіїв виявилось не так легко.

 "Ми всю інформацію збираємо у себе на комп’ютері. Правопорушень багато, але, щоб показати щось таке яскраве, то поки що немає. Щодо покарання правопорушників, то на сьогодні немає ніякого закону, аби притягнути водіїв до відповідальності, яке зафіксовано на відео", – сказав Владислав Свириденко.

У прес-службі УДАІ у Черкаській області кореспонденту vikka.ua повідомили, що для того, щоб покарати водія, який не пропускає "швидку", наряд ДАІ треба викликати відразу. Там щодо цього буде складено протокол. І вже тоді правопорушника притягнуть до адміністративної відповідальності за ненадання переваги в русі "швидким" у розмірі 510 гривень.

"Відеореєстратори, які обладнані на швидкі допомоги, не є доказом для складання протоколу. Потрібно відразу викликати наряд ДАІ на місце пригоди та складати протокол. Із початку року таких порушень у нас не було і до нас не надходило", – додали у прес-службі ДАІ.

    

Leave a Reply

avatar
  Підписатися  
Повідомте про
Стали свідком новини? Тисніть тут