Повна монополія: у Черкасах визначили управителя багатоквартирних будинків

Черкаський міськвиконком затвердив результати конкурсу на визначення управителя багатоквартирних будинків. Згідно з проектом рішення, ним стало підприємство Андрія Бортника "Сантехбудконструкція". Щоправда, вголос ім'я переможця конкурсних перегонів так і не прозвучало,передає кореспондент vikka.ua.

При цьому мер Черкас Анатолій Бондаренко закликав жителів багатоквартирних будинків зрештою об'єднуватись в ОСББ, самим господарювати на своїй території і самостійно розпоряджатися грошима. Голова правління ГС "Черкаської асоціації ОСББ та ЖБК "На варті" Володимир Друмашко зазначив: один переможець конкурсу – це вкрай неправильний підхід до його проведення, адже монополія завжди вбиває ринок. І нині з'явилась загроза гальмування розвитку міста. Водночас він зазначив, для всіх охочих до об'єднання в ОСББ будинків не буде ніяких проблем в переході на нову форму управління, однак лише в тому разі, якщо міська влада не гратиме на полі обраного єдиного монопольного управителя.

"Ви запізнились на два роки. Процес переходу від обслуговування СУБ потрібно було повести ще тоді, – звернувся пан Друмашко до міських владців.

На світлині – директор Прідніпровської СУБ Марія Бінусова та перемжець конкурсу управителів Андрій Бортник.

Заступниця міського голови Людмила Бордунос зазначила: переможець виявився монопольним, тому що решта учасників неналежно підготувались до конкурсу і не виконали певні умови. Однак наголосила: він проводився згідно з чинним законодавством.

"Ми розуміємо, що все одно нас очікують суди. Судитись будуть ті конкурсанти, кандитаури яких відхилили. Тому нам важливо було дотримуватись закону, – зазначила Людмила Бордунос. – Але вже з наступного тижня будуть оголошувати конкурси по окремих будинках із ЖБК, які звернулись до депаратмету ЖКК з відповідними заявами. Тому ринок управління в будь-якому випадку почне розбавлятись". 

Що ж стосується Соснівської та Приднпровської СУБ, вже з 1 червня владці мають запустити процес їх ліквідаці. Відповідні проекти будуть винесені на розсуд депутатського корпусу. Майно СУБів буде передано іншим комунальним підприємствам міста.

До слова, такий фінал конкурсних перегонів ще понад тиждень тому передбачив місцевий депутат Олександр Радуцький. У ньому обранець вбачає корупційну складову.

Як повідомляв сайт vikka.ua, у мерії роз’яснили, що зміниться для черкасців після вибору управителів будинків.

 

 

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net