Повінь на Черкащині: тала вода позаливала вулиці (ФОТО)

У місті Корсунь-Шевченківський 23 лютого потік води затопив три вулиці. У небезпеці опинилися оселі та подвір’я місцевих жителів. На боротьбу зі стихією вийшли комунальні служби та самі жителі Корсуня, інформує Zmi.ck.ua.

Головну вулицю міста – Ярослава Мудрого, та дві інші – Каштанову та Грушевського, затопило великим потоком води, що зійшла з ближніх полів під час танення снігу.

Воду, що хлинула на оселі і подвір’я, містяни спочатку зупиняли самотужки. Люди почали відкопувати землю від будинків до дороги, аби вода сходила у ями. Деякі жителі носили мішками пісок і виставляли його обабіч поля, аби призупинити шалений потік.

За словами корсунців, до ліквідації наслідків підтоплення долучилася і місцева влада. Кілька машин із піском та щебенем приїхали на місце події, за розпорядженням мера.

"На місці підтоплення у Корсуні працювали місцеві комунальні служби. Спільними зусиллями було відкачано близько двох тисяч кубометрів води. Нині загрозу підтоплення ліквідовано, вода зійшла", – прокоментував ситуацію начальник сектору зв’язків із ЗМІ Управління ДСНС України у Черкаській області Віталій Шульга.

За офіційною версією, причина великої води – танення снігу. На момент повені була загроза підтоплення приватних житлових будинків, але нині ситуація стабілізувалася.

Як повідомляв сайт vikka.ua, весняну повінь готуються "зустрічати" у чотирьох районах Черкащини.

    

Leave a Reply

avatar
  Підписатися  
Повідомте про
Стали свідком новини? Тисніть тут