додому Новини Потяг інтерсіті “Черкаси – Київ” змінив графік руху

Потяг інтерсіті “Черкаси – Київ” змінив графік руху

0
поїзд потяг інтерсіті укрзалізниця

Потяг інтерсіті “Черкаси – Київ” повертає попередній розклад. З 22 квітня швидкісний поїзд їздитиме до столиці і у зворотному напрямку шість днів на тиждень. Зміни у графік руху внесли на офіційному сайті “Укрзалізниці”. 

інтерсіті

До столиці поїзд №729 “Черкаси – Київ” курсуватиме щодня, крім середи.

У зворотному напрямку потяг №730 “Київ – Черкаси” буде їздити щоденно, крім вівторка.

Нагадаємо, 15 лютого через зменшення пасажиропотоку кількість рейсів інтерсіті з Черкас до столиці та зворотно було зменшено. Швидкісний потяг їздив тільки 3 дні на тиждень.

Розклад відправлення та прибуття потягу в обох напрямках не змінився. З Черкас поїзд відправляється о 6:33 і прибуває до Києва о 9:39. Зворотно, з Києва потяг відправляється о 17:50 і прибуває до Черкас о 20:56. Час у дорозі 3 години 6 хвилин.

Ціни на квитки стартують від 86 гривень для сидячих місць другого класу, та від 278 гривень для сидячих місць першого класу

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
Рейтинг статті
guest
0 Коментарі
найдавніші
найновіші більшість голосували
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
wpDiscuz
0
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
Exit mobile version