Потрібно не тарифи збільшувати, а зменшувати споживання тепла, – Тарас Коломієць

Депутат від Партії вільних демократів переконаний, для того, щоб жителі Черкас не бачили зависоких цифр у платіжках на тепло, потрібно не тарифи збільшувати, а зменшувати споживання того ж тепла. Досягти цього, на думку депутата, можна лише зменшивши витрати тепла в мережах, перехід із газових котелень на біопаливо, облаштування в будинках індивідуальних теплових пунктів (не просто лічильників!), утеплення житлових будинків. Про це повідомляє прес-служба Партії вільних демократів.

"На жаль, міська влада і міський голова, представник партії "Батьківщина", замість того, щоб подумати над зменшенням витрат в мережах, на котельнях і в будинках, а відповідно над тим, щоб із жовтня люди споживали менше і платили менше, вирішили діяти просто: треба підняти тарифи. Хоча ще два роки тому "Батьківщина" з кожного біг-борду, в кожній своїй агітаційній газеті писала: зменшимо тарифи. Я не засуджую людей, які проголосували за мера-популіста. Це їхній вибір. Сьогодні ми маємо об’єднатися і випрацювати концепцію модернізації теплопостачання міста", – зазначив Тарас Коломієць.

На його думку, наступний рік має стати роком інвестування коштів у енергоощадність міста. "Вільний демократ" переконаний, що потрібно замінювати аварійні мережі на сучасні попередньо ізольовані труби. По-перше, це зменшить витрати в трубах (нині вони складають понад 13%). По-друге, менше ремонтуватимуть труби після гідравлічних випробувань. Тим самим кількість днів без гарячої води зменшиться в рази. Другий крок – це переобладнання котелень.

"За кошти ЄБРР ще при Одаричу вдалося побудувати одну котельню, що працює на біопаливі, а на трьох котельнях поставити сучасні газові котли з ККД 96%. На цьому не варто зупинятися. Котельні і мережі. Це ми маємо відремонтувати і замінити наступного року", – зазначив Тарас Коломієць.

Як повідомляв сайт vikka.ua, у Черкасах триватиме четвертий етап гідравлічних випробувань.

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут