Небайдужих черкащан просять допомогти врятувати життя 13-річному хлопцеві, який потрапив у жахливу ДТП. Його на швидкості збила машина. Зараз за життя дитини борються лікарі з Черкас.
Про це у соцмережі повідомили на сторінці мами хлопчика Ольги Панасенко (Христенко).
Сім’я проживає у місті Гребінка, що на Полтавщині. За інформацією ГУНП в Полтавській області, 13-річний Денис потрапив під колеса автомобіля «DAEWOO Lanos» 24 жовтня. Дитину у тяжкому стані доставили до реанімації місцевої лікарні, але згодом транспортували до Черкас в неврологічне відділення.
Наразі все місто збирає на допомогу семикласнику, але коштів не вистачає. Хлопчик перебуває у дуже тяжкому стані. Рідні потребують фінансової допомоги, щоб врятувати життя Денису.
Номер картки мами 5167803227888802 Панасенко Ольга Сергіївна ( Ощадбанку).
![](https://vikka.s3.eu-central-1.amazonaws.com/wp-content/uploads/2021/10/27104128/249235769_1883983438470694_4708894526046651516_n.jpg)
Як повідомляла vikka.ua, у Черкасах машина збила підлітка.