Постраждала під час штурму ОДА перенесла третю операцію

Ольга Галушко, яка отримала важку черепно-мозкову травму під час штурму Черкаської облдержадміністрації 23 січня, перенесла третю операцію. Дівчині зробили пластику зведення черепа, прикривши титановою пластиною пошкоджене місце.

Із дня на день Ольгу мають виписати з обласної лікарні, де вона зараз перебуває. Про це розповіла мама Наталія Миколаївна виданню "Рідна Черкащина".

– Олі зробили третю операцію, лікування йде за планом. Уже готують до виписки. Дочка почуває себе задовільно, працює на комп’ютері, активна. Тільки плутається трохи в словах, швидко заморюється. Сильна. Якщо в перші тижні після травми лікарі давали їй рік-два на реабілітацію, то з такими успіхами, як у неї, відновлення може відбутися набагато швидше, – сказала Наталія Миколаївна.

За її словами, нині Ользі благодійники пропонують поїхати на подальше лікування й реабілітацію в Польщу. Втім жінка побоюється, що через слідство у кримінальному провадженні, відкритому обласною прокуратурою за фактом завдання Ользі тяжких тілесних ушкоджень, дівчину не випустять з країни.

– Сьогодні дзвонив слідчий, просив, щоб ми приїхали й підписали документи. Про результати слідства нам нічого не кажуть, пояснюють, що це таємниця, йдуть допити, – зазначила Наталія Миколаївна.

Тим часом у міліції звітують, що вже допитали 230 працівників ОДА та 160 міліціонерів у пошуках кривдника черкащанки.

Про деталі того вечора 23 січня, коли з 4 поверху будівлі ОДА невідомий скинув Ользі на голову важкий квітковий вазон, дівчина не пам’ятає. Пам’ятає лише, що на акцію протесту, яка переросла у штурм ОДА, йти не збиралася, але її покликали знайомі студенти.

Після виписки з лікарні Ольга житиме в Черкасах. Тут її друзі й колеги. Завдяки благодійним пожертвам коштами на лікування, за словами Наталії Галушко, вони забезпечені.

Leave a Reply

avatar
  Підписатися  
Повідомте про
    
Стали свідком новини? Тисніть тут