Пошукачам роботи на Черкащині пропонують понад 15 тисяч вакансій

З початку 2019 року роботодавці Черкаської області проінформували обласну службу зайнятості про наявність 15896 вакансії. За видами економічної діяльності: 36,3% вакансій пропонується у сільському господарстві, 17,1% на підприємствах та установах переробної промисловості, 11,6% – в оптовій та роздрібній торгівлі. Про це інформує Відділ статистики та прогнозування ОЦЗ.

Найбільший попит роботодавців спостерігається на робітників з обслуговування, експлуатації устаткування, на представників найпростіших професій, на працівників сфери торгівлі та послуг.

У розрізі професій найбільший попит роботодавців спостерігається серед робітників з обслуговування та експлуатації обладнання на водіїв автотранспортних засобів, трактористів-машиністів сільськогосподарського виробництва, дорожніх робітників, токарів, водіїв навантажувача, серед кваліфікованих робітників – на слюсарів-ремонтників, електрогазозварників, швачок, бетонярів, оброблювачів птиці, електромонтерів, мулярів, малярів тощо.

Також затребувані працівники сфери торгівлі та послуг (продавці продовольчих та непродовольчих товарів, кухарі, охоронники, продавці-консультанти офіціанти, бармени, молодші медичні сестри, помічники вихователя, перукарі тощо).

Серед кваліфікованих робітників сільського та лісового господарств, риборозведення та рибальства найбільш затребувані робітники на лісокультурних роботах, робітники з комплексного обслуговування сільськогосподарського виробництва, оператори машинного доїння, тваринники, рибалки прибережного лову, плодоовочівники, лісоруби, птахівники.

Залишається високим попит на професіоналів та фахівців з досвідом роботи – бухгалтерів, агрономів, вчителів закладів загальної середньої освіти, економістів, а також сестер медичних.

Серед найпростіших професій найбільш затребувані підсобні робітники, прибиральники службових та виробничих приміщень, вантажники, укладальники-пакувальники, контролери енергонагляду.

Станом на 1 травня 2019 року у базі даних обласної зайнятості налічувалося 1330 вакансій. Крім того, у базі даних служби зайнятості містилася інформація про 596 пропозицій роботи, отриманих з інших джерел.

Середній розмір заробітної плати у вакансіях становив майже 5,9 тис. грн.

За професійними групами, середній розмір оплати праці у вакансіях для законодавців, вищих державних службовців, керівників становив більше 7,2 тис. грн., для кваліфікованих робітників з інструментом – 6,5 тис. грн., для робітників з обслуговування та експлуатації устаткування і машин – 6,0 тис. грн., для професіоналів – 6,2 тис. грн., для фахівців – 6,6 тис. грн., для технічних службовців – 4,8 тис. грн., для працівників торгівлі та послуг 4,9 тис. грн., кваліфікованих працівників сільського господарства – 5,4 тис. грн., представників найпростіших професій розмір оплати праці становив 4,9 тис. гривень.

Найвищий розмір оплати праці станом на 1 травня пропонується у вакансіях для командира повітряного судна (літака, вертольота) 28 тис. грн., інженера з автоматизованих систем керування виробництвом 20 тис. грн., інженера-електромеханіка гірничого 20 тис. грн., начальника виробничого відділу 15,4 тис.грн., головного інженера 15 тис. грн., механіка з ремонту транспорту 15 тис.грн., лісоруба 15 тис. грн., фарбувальника (виробництва текстилю) 15 тис. грн.

Актуальні вакансії в Черкасах можна знайти на Jooble.

Як повідомляв сайт vikka.ua, школярі на Черкащині взяли участь у пізнавальних інтерактивах.

У нашому Telegram каналі – тільки найважливіші та найактуальніші новини.

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут