Порошенко був цвяхом у черевику Путіна, – політолог

П’ятий президент України Петро Порошенко як професійний дипломат системно створював міжнародну антипутінську коаліцію і заважав президенту Росії Володимиру Путіну безперешкодно захоплювати українські території. Натомість, через дії шостого президента Володимира Зеленського українська держава опинилася в слабкій позиції під час переговорного процесу з врегулювання російсько-української війни на Донбасі. 

Про це в інтерв’ю виданню "Українська правда" сказав політолог, співдиректор "Академічного центру Бориса Нємцова по вивченню Росії" в Празі Олександр Морозов, який є російським дисидентом і вимушений проживати в Європі через незгідність з політикою режиму Путіна в РФ.

"Порошенко найкращим чином протримався в цей складний для України період. Потрібно було вести важкі переговори", – сказав експерт.

Морозов наголосив, що президент РФ системно підкреслював своє негативне ставлення до Порошенка, "як до зовнішньополітичного діяча".

Окрім цього, він зазначив, що президент Володимир Зеленський, в будь-якому випадку, буде вибудовувати переговори з Путіним на основі тих взаємовідносин, які були сформовані в попередні 5 років, адже в нього немає необхідної міжнародної підтримки.

"Зеленський вступає в дуже важкі стосунки. Ми навіть не знаємо, чи будуть контакти з Путіним у Зеленського розвиватися. У Зеленського немає того плеча в світовій політиці, консорціуму, на який він міг би спиратися і невідомо, чи буде", – зауважив політолог.

Оцінка російського політолога діяльності п’ятого президента України Петра Порошенка була зроблена, у якості порівняння з шостим президентом Володимиром Зеленським, після його піврічного перебування на посаді.

Нагадуємо, російський політичний експерт Андрій Піонтковський підкреслив, що п’ятий президент України Петро Порошенко відіграв ключову і вирішальну роль у формуванні міжнародної коаліції на підтримку України і за це його "шалено ненавидять Кремль і путінські інформаційні пси".

"Академічний центр Бориса Нємцова по вивченню Росії" в Празі, під керівництвом Олександра Морозова, є провідним опозиційним центром закордоном і бореться з режимом Володимира Путіна та системними порушеннями прав людини в Росії.

 

Leave a Reply

avatar
  Підписатися  
Повідомте про
    
Стали свідком новини? Тисніть тут