Понад 60 тонн насіння запасли лісівники Черкащини

Державні лісові господарства області заготовили до цьогорічної посадкової кампанії необхідну кількість лісового насіння для посіву в розсадниках та створення лісових культур.

Про це повідомляє пресслужба Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства.

Загалом лісівниками Черкащини вже заготовлено понад 63 тонни лісового насіння. З них 32 тонни – насіння дуба звичайного, 19 тонн насіння горіха чорного та понад 800 кг насіння сосни звичайної.

Окрім того, лісівники Черкащини працюють у напрямку збільшення кількості видів лісових порід. Тож державні лісогосподарські підприємства області заготовили насіння супутніх деревних та чагарникових порід. Наразі зібрали: лісової черешні – 25 кг, липи – 155 кг, ліщини – 47 кг, берези – 41 кг, модрини – 6 кг, ялини – 4 кг, груші – 1 кг та інших.

На об’єктах постійної лісонасіннєвої бази зібрали 10 165 кг лісового насіння – 10 138 кг жолудів дуба звичайного та 27 кг сосни звичайної.

«Наразі ми зберігаємо насіння відповідно до інструкції та методичних вказівок. Періодично відбувається контроль за температурою та вологістю насіння дуба, що перебуває в процесі стратифікації, та насіння сосни, яке зберігається в закритих ємностях на складах та в холодильних камерах. Загалом же усі лісогосподарські підприємства заготовили достатню кількість лісового насіння для висівання в лісорозсадниках та на лісових ділянках», – говорить головний спеціаліст відділу лісового господарства управління Станіслав Левицький.

Наразі в області триває процес переробки шишки та заготівля насіння сосни звичайної.

Як повідомляв сайт vikka.ua, майже 130 протоколів склали протягом року на браконьєрів з Черкащини.

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут