Помер український письменник, уродженець Черкащини

Помер Володимир Рутківський – український поет, автор дитячої прози. Про це повідомляє на «Фейсбук» Наталя Марченко, провідний бібліограф Науково-методичного відділу у Національній бібліотеці для дітей.

Володимир Григорович Рутківський народився 18 квітня 1937 року в селі Хрестителеве Чорнобаївського району Черкаської області.

Серед найвідоміших творів автора фентезі роман «Сторожова застава» та тетралогія «Джури» про пригоди козаків-характерників Швайки, Грицика та Санька.

Володимир Рутківський
Володимир Рутківський

«Володимир Рутківський – письменник із необмеженим ресурсом Фантазування та Любові! Іржа дорослості ніколи не торкалася його потужної дитячої вибухової уяви, а гіркий життєвий досвід і на мить не пригасив всеперемагаючої сердечності.

Він пише поза «концептами» й «моделями», «вимогами ринку» й «настановами сьогодення». Пише від душі, від повноти Божого Дару та непідробної щиросердної цікавості до життя і людей.

Книжки В. Рутківського обеззброюють і притягують дитячою відвертістю та чистотою, глибиною переживання «миті життя», відкритістю письменницького погляду на Людину та вірою у всеперемагаюче Добро у кожному з нас.

Творчість Володимира Рутківського знаменувала собою постання новітнього канону вітчизняної літератури для дітей і юнацтва в Україні та на завжди залишиться однією зі знакових віх у її розвитку» – пише Наталя Марченко.

Читайте також на vikka.ua: Будинки без майбутнього: як зникають зразки культурної спадщини Черкас (ВІДЕО)

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net