додому Новини Кримінал Поліція повідомила подробиці смертельної автокатастрофи в Умані

Поліція повідомила подробиці смертельної автокатастрофи в Умані

0

В Умані у ДТП загинув неповнолітній та ще двоє осіб травмувалися, поліція розслідує автопригоду. Інформує Уманське управління Нацполіції.

Дорожньо-транспортна пригода сталася вчора близько 18:00 години на вулиці Визволителів. Попередньо поліцейські з’ясували, що 17-річний водій автомобіля BMW здійснюючи обгін, не впорався з керуванням та скоїв зіткнення з маршрутним автобусом БАЗ.

У результаті аварії постраждали два пасажири BMW: 18-річного юнака госпіталізували до лікарні, а 16-річний хлопець, на жаль, помер у лікарні. Також травмувався 61-річний пасажир автобуса. Лікарі надали йому допомогу на місці, але від госпіталізації він відмовився.

Неповнолітнього водія BMW поліцейські затримали в порядку статті 208 КПК України. За процесуального керівництва Уманської окружної прокуратури слідчі оголосили затриманому про підозру за ч. 2 ст. 286 КК України.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
Рейтинг статті
guest
0 Коментарі
найдавніші
найновіші більшість голосували
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
wpDiscuz
0
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
Exit mobile version