Податківці викрили на Черкащині схему незаконного експорту та імпорту товарів (ФОТО)

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у Черкаській області ліквідували центр мінімізації митних платежів з оборотом 487 мільйонів гривень, який діяв на території м. Черкаси, м. Києва та інших регіонів України. Про це повідомила прес-служба головного управління ДФС у Черкаській області.

У ході операції "Рубіж-2018" і розслідування кримінального провадження було встановлено групу осіб, які за рахунок використання підконтрольних підприємств та схеми "зустрічних потоків" надавали підприємствам реального сектору економіки м. Черкаси, м. Києва та інших регіонів України послуги з приховування (неповернення) валютної виручки при експорті товарів до країн Європейського союзу, мінімізації сплати митних платежів при імпорті товарів та легалізації товарно-матеріальних цінностей, ввезених контрабандним шляхом.

З метою забезпечення функціонування незаконної схеми діяльності, учасники "центру мінімізації митних платежів" створили ряд підконтрольних підприємств-експортерів та імпортерів, які діяли на території України, а також підприємств-нерезидентів.

Для ведення незаконної діяльності вказана група осіб протягом 2015 – 2018 років надавала послуги з приховування (неповернення) валютної виручки шляхом проведення різного роду незаконних операцій, транспортування на митну територію України товарно-матеріальних цінностей, переважно з країн Європейського союзу, Китаю та інших, по занижених цінах.

Загальний обсяг зовнішньоекономічних операцій, проведених через підприємства, які входили до "центру мінімізації митних платежів", протягом 2015-2018 років склав близько 487 млн. гривень.

Працівниками оперативного управління ГУ ДФС у Черкаській області в ході проведення санкціонованих обшуків на території м. Черкаси та м. Києва виявлено та вилучено бухгалтерські документи та документи зовнішньоекономічної діяльності, що підтверджують злочинну діяльність учасників викритого "центру мінімізації митних платежів", 5 печаток підприємств-нерезидентів та 20 печаток підприємств та підприємців як реального сектору економіки так і таких, що мають ознаки "фіктивності".

Як повідомляв сайт vikka.ua, податківці застерігають черкащан від алкогольного фальсифікату.

 

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут