додому Новини Подарунковий набір для черкаських породіль планують змінити

Подарунковий набір для черкаських породіль планують змінити

0

До складу подарункового набору з речами для новонароджених, які видаватимуть матусям у Черкасах, внесуть зміни. Про це пише "Zmi.ck.ua".

"Ми зараз працюємо над цим. Департамент соціальної політики проведе опитування і внесемо зміни", − повідомила у коментарі заступник міського голови Людмила Бордунос.

Нагадаємо, що до набору, який затверджений наразі, увійшли: ящик для зберігання дитячий речей, засобів для догляду, іграшки, комплект постільної білизни, дитяча пляшка, присипка та олійка, книга-альбом "Наш малюк", дитяча книга, сорочка "Вишиванка" та диск з українськими колисковими. Вартість набору не перевищить двох тисяч гривень.

Ініціатори проекту переконані, що набір не повинен дублювати речі, які надаватиме держава в "бейбі-боксах".

Втім, такий склад комплекту дитячих речей від міської ради викликала критику в більшості містян, які вважають, що деякі речі є недоцільними, що до набору мають входити речі, які дійсно необхідні породіллям.

Як повідомляв сайт vikka.ua, Черкащина отримала першу партію "Пакунку малюка".

 

 

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
Рейтинг статті
guest
0 Коментарі
найдавніші
найновіші більшість голосували
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
wpDiscuz
0
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
Exit mobile version