Керівника структурного підрозділу Тальнівської районної державної адміністрації засудили до 5 років позбавлення волі за хабар у розмірі 1 тисячі доларів.

Про це vikka.ua повідомили у прес-службі прокуратури Черкаської області.

Раніше вироком Тальнівського районного суду посадовця виправдано у вчиненні цього злочину. Апеляційний суд Черкаської області задовольнив апеляцію прокурора та скасував рішення суду першої інстанції.

Під час судового слідства в суді апеляційної інстанції державний обвинувач повністю довів винуватість особи у вчиненні вказаного кримінального правопорушення, передбаченого частиною 4 статті 368 КК України.

Вироком апеляційного суду рішення суду першої інстанції скасовано у зв’язку з істотними порушеннями вимог кримінального процесуального законодавства. Підсудного визнано винним та засуджено до 5 років позбавлення волі з іспитовим терміном на 3 роки з позбавленням права обіймати певні посади стоком на 3 роки і присвоєного рангу держслужбовця.

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *