додому Новини Після морозів на Черкащині розпочнеться потепління

Після морозів на Черкащині розпочнеться потепління

0

П’яту добу поспіль на Черкащині утримується антициклональний характер похмурої морозної погоди. Температурний фон на 2-3 градуси нижче кліматичної норми. Про це повідомляє перс-служба Черкаського обласного гідрометцентру.

Завтра, 20 грудня, внаслідок впливу антициклону з північного сходу на Черкащині утримається морозна та без істотних опадів погода. Вночі температура повітря ще триматиметься на позначці 7-9 морозу, а вдень синоптична ситуація почне змінюватися.

З наближенням улоговини північно-атлантичного циклону вітер змінить свій напрямок на південно-східний, атмосферний тиск почне падати, температура повітря підвищиться до 0-2 градусів морозу. Надалі до кінця тижня продовжиться потепління на фоні періодичних невеликих опадів. На дорогах спостерігатиметься ожеледиця.

Як повідомляв сайт vikka.ua, рух транспорту центром Черкас тимчасово обмежать.

 

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
Рейтинг статті
guest
0 Коментарі
найдавніші
найновіші більшість голосували
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
wpDiscuz
0
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
Exit mobile version