Підтримка Згіблова зростає (ФОТО)*

Близько 50 зустрічей у дворах, два десятки трудових колективів, тисячі жителів Черкас мали змогу віч-на-віч поспілкуватися під час ранкових зустрічей із Згібловим Олександром, кандидатом в депутати по виборчому округу № 194. Таким є результат роботи кандидата за останні два тижні перегонів.

Олександр Згіблов переконаний, що нема нічого кращого, ніж спілкування вживу.

"Такий вид спілкування не замінять біг-борди, від яких ми відмовилися, не замінять сотні тисяч тиражів газети, не замінять десятки орендованих наметів, які виставляють наші опоненти. Я жалкую про одне: мало часу на спілкування. На одну зустріч у дворах ми витрачаємо не більше 50 хвилин. Потім їдемо в інший двір – і так кожного дня", – розповів Олександр Згіблов.
 

 

Його день розписаний: ранкова зустріч, 2-3 трудових колективи на день, 2-3 зустрічі у дворах черкаських будинків.

Політик відчуває, що підтримка з кожним днем зростає. Проведено десятки зустрічей із трудовими колективами: КП "Черкасиводоканал", підприємства "Бон Буассон", "Світ Ласощів", "Сімпал", "Родень", ДОК та інші. 

Найчастіше під час зустрічей людей турбує два питання: тарифи на комунальні послуги і як посадити корупціонерів.

"Наша команда має рецепт зменшення комунальних послуг. Міська влада Черкас, мер Бондаренко підвищив для людей квартплату у три рази. Він прикривається тим, що за останні 5 років тариф не зростав. Він завів у місто одного монополіста. Переконаний, що ситуацію з вартістю послуг може змінити лише конкуренція. Найголовніше – це мати кілька конкуруючих управляючих компаній, щоб у людей був вибір. Але наша політична сила – за створення ОСББ. Бо саме ОСББ – це найкращий спосіб, коли мешканці можуть управляти будинком", – завив Олександр Згіблов.
 

Зменшити тарифи на водовідведення можна завдяки передачі очисних споруд на баланс міста. Щомісяця КП "Черкасиводоканал" сплачує хімічному підприємству "Азот" за очистку міських стоків 3 млн. грн. Передача очисних дозволить зменшити тарифи на водовідведення.  

"Ми двічі, як депутати міської ради, зверталися до Кабінету Міністрів України, але все там гальмується. Треба свій представник в Києві, який зможе просунути це питання на рівні столиці, на рівні Верховної Ради", – говорить Згіблов.
 

Про всі ці речі він розповідає під час зустрічей. Більшість черкасців, з якими вдалося поспілкуватися, підтримують ЗГІБЛОВА Олександра на виборах до Верховної Ради по виборчому округу № 194.

*Агітаційні матеріали

 

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут