Підсолоджування черкаських виборців стає тенденцією

Спостерігачі ОПОРИ перед великодніми святами зафіксовали роздачу пасок від потенційного кандидата в міськраду Станіслава Лукирича.

Зокрема, агітатори ходили по одному з районів міста та роздавали перехожим пакети з привітальними листівками та пасхами. Коли спостерігач ОПОРИ запитав про те, хто такий Станіслав Лукирич, агітатор відповів, що у листівці є вся необхідна інформація, хоча на ній було лише привітання зі святами. Додаткової інформації про Станіслава Лукирича знайти не вдалося.

Нагадаємо, що це не перший подібний випадок. Так, опорівцями було зафіксовано роздачу інформаційних матеріалів та пасок від потенційного кандидата на посаду міського голови та голови Черкаської обласної партійної організації ВО "Батьківщина" Анатолія Бондаренка.

В ОПОРІ нагадують, що відповідно до Закону України "Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів", статті 47, пункту 2: "…кандидати на посаду сільського, селищного, міського голови мають право розпочати свою передвиборну агітацію з дня, наступного за днем прийняття відповідною територіальною виборчою комісією рішення про реєстрацію кандидатів у депутати, кандидатів на посаду сільського, селищного, міського голови".

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net