НовиниПідприємець, який прибирає місто, вважає, що 22 порушення йому...

Підприємець, який прибирає місто, вважає, що 22 порушення йому "приписали"

-

- Advertisment -

Із 6 до 14 травня у Черкасах вибірково перевірили прибирання міста. В комісію увійшли депутати міської ради, помічники депутатів, працівники профільного департаменту, а також громадські активісти (ГО "Автомайдан-Черкаси"). Про результати перевірки повідомив сьогодні на прес-конференції секретар міської ради Олександр Радуцький.

За тиждень комісія склала 22 акти виявлених недоліків робіт. Після рейду, каже Радуцький, виконавець став більш уважно ставитися до виконання своїх обов'язків.

За його словами, тендер на прибирання доріг виграло приватне підприємство ФОП Лисенко, інтереси якого представляє підприємець Андрій Бортник. Крім того, він представляє інтереси ще двох підприємців – Ларіонової і Гончаренко, які відповідають на прибирання тротуарів та зелених зон.

"У нас 17 мільйонів загального фонду (саме стільки міська рада спрямувала на прибирання міста загалом – vikka.ua), я вважаю, розпилюються, – заявив Радуцький. – Якби не було перевірок, то приходили б, приносили акти виконаних робіт, їх би тупо підписували… Висновок будемо робити однозначно. Буду ставити завдання перед Наумчуком (директор департаменту ЖКК – vikka.ua) про те, щоб він розірвав угоди з цими підприємцями. За тиждень 22 порушення – за це отримувати кошти ніхто не дозволить".

На переконання Радуцького, вказані роботи має виконувати комунальне підприємство "ЧЕЛУАШ".

У коментарі vikka.ua черкаський підприємець Андрій Бортник розповів, що акти про виявлені порушення не мають юридичної сили.

"Всі порушення не "виявили", а приписали помічник депутата Халая і людина з міськвиконкому, яка працює не в тому відділі, який повинен перевіряти якість прибирання. Коли в четвер виїхали разом з комісією представники "Автомайдану", "Самооборони" та ще двох громадських організацій, то був підписаний акт, що жодних порушень не виявлено", – розповів Бортник.

За його словами, акти про порушення, про які говорить Радуцький, були "абсурдними". Також він зазначив, що прибирання, згідно чинних угод, має здійснюватись протягом дня.

"Виїжджає комісія, складає акт, що станом на 14.00 не прибрані дві вулиці. Наприклад, мешканці будинків викидають сміття, і комісія виявила ці дві купи. Вони складають акт порушення. Після того наша машина приїжджає, сміття забирає. І потім представниками міськвиконкому підписується наступний акт, що всі порушення ліквідовані в той же день", – говорить Бортник.

Стосовно заяви про розірвання угоди Бортник наголосив, що юридичних підстав на розірвання договору немає.

"Тут йде спроба переформатувати потік грошей. Мій знайомий підприємець у минулому році прибирав кладовища. Ціна робіт була 470 тисяч гривень. В цьому році Радуцький не виставив ці гроші на тендер і віддав кошти напряму в "Комбінат комунальних підприємств". Сума збільшилась до 1,3 млн. Та ж сама робота, нічого не змінилось, але цифра ось така", – сказав підприємець.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
найдавніші
найновіші більшість голосували
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Вікка
Віккаhttp://www.vikka.ua
Ми інформуємо населення про події в місті, області, країні, світі.
- Advertisement -

У Золотоноші відкрили офіс підтримки підприємців «Зроблено в Україні»

На Черкащині відкрито ще один офіс ініціативи «Зроблено в Україні». Він розташований у Золотоноші на базі місцевого центру зайнятості....

У Смілі планують піднімати тарифи: що і на скільки зросте

У Смілі, в Черкаській області, комунальне підприємство планує підняти тарифи на водовідведення та водопостачання. Їх мають намір запровадити із...

Цікаве:

Гід із покупки чохла для iPhone 15 Pro Max: як не переплатити?

Смартфон iPhone 15 Pro Max — це не просто...

Полична чи підлогова: яку акустичну систему вибрати для домашнього користування

Прослуховування музики та перегляд фільмів вдома — заняття приємні,...
- Advertisement -

ЧитайтеТАКОЖ
Рекомендовано для Вас

0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x