Під час пошуків чоловіка у кар’єрі на Черкащині знайшли інше тіло

У Ватутіному Звенигородського району водолази так і не знайшли 28-річного Олексія Марусіна. Нагадаємо, 7 червня чоловік з родиною пішов купатися до місцевої водойми і вирішив зістрибнути з 20-метрової скелі. Після цього на поверхню так і не виплив. Свідком стала його старша донька.

Минулої п’ятниці фахівці "прочесали" всю територію біля скелі. Раніше припускали, що потопельник може бути на самому дні затопленого кар’єру. Попередні водолази не могли спуститися туди через чималу глибину. Родичам та друзям зниклого вдалося назбирати грошей на фахівців із Києва.

Про це пишуть "Вісті Черкащини".

"Я не знаю вже, що й думати. Він десь у воді, – каже товариш Марусіна Денис Кривенко. – Якби він був живим, то вже б досі прийшов. Тиждень вже минув. Я був присутній, коли водолази зі столиці шукали. Сказали, що тіло може бути де завгодно. Там глибина 19 метрів. Це треба, щоб десяток водолазів одночасно шукали. Але це ж нереально".

Родина чоловіка поки не планує далі залучати фахівців до пошуків, якщо тіло так і не випливе. Поки чекатимуть.

В день, коли водолази займалися пошуками, на тій же водоймі знайшли тіло іншого чоловіка. В поліції припускають, що в нього могло схопити серце.

"Померлий вранці прийшов покупатися. Так сталося, що втонув, – говорить начальник Звенигородського райвідділу поліції Олег Міщенко. – Він був на мілині. Навіть якби в чомусь заплутався, то міг би стати на ноги. Можливо, йому стало зле через серце. Але точно можна буде сказати лише після експертизи".

Загиблому було 66 років.

Як повідомляв сайт vikka.ua, водолази знайшли тіло четвертого рибалки з човна, що перекинувся.

 

Leave a Reply

avatar
  Підписатися  
Повідомте про
Стали свідком новини? Тисніть тут

Фейсбук