НовиниСпортПерша сотня: “Черкаські Мавпи” розгромили “Одесу”

Перша сотня: “Черкаські Мавпи” розгромили “Одесу”

-

“Черкаські Мавпи” переривають серію поразок і впевнено долають “Одесу” з рахунком 100:77.

Перебіг напруженої гри, яка відбувалсь 1 травня, опублікувала клубна пресслужба.

Перша чверть завершилася майже за рівного рахунку – 25:24 на користь Одеси. Хоча ще за 3 хвилини до завершення стартового відрізку, підопічні Олега Юшкіна вели в 10 очок. Саме завдяки ривку своїх легіонерів “Мавпи” змогли впритул наблизитися до суперника. 7 очок набрав Янг, 2 жонс та 2 Райт.

Заряджені першою чвертю, господарі надвпевнено провели другу. Вони реалізували 10 пострілів з гри, і 6 очок набрали з лінії. На це “Одеса” змогла відповісти 5-ма влучаннями, і трьома штрафними. Також, гості почали серйозно програвати боротьбу під щитами – 15 підбирань проти 22. Все це дозволило підопічним Максима Міхельсона повести +12.

Після відпочинку “Черкаські Мавпи” більше не давали суперникам повторити старт поєдинку. З кожною подальшою чвертю вони лише збільшували свою перевагу. Загалом, господарі змогли реалізувати аж на 10 пострілів з гри більше – 38 на 28, зробити майже вдвічі більше підбирань – 47 на 26, і показати кращу командну гру – 29 передач проти 20. Все це дозволило “Мавпам” впевнено перемогти Одесу – 100:77.

Варто відзначити Камерона Джонса, показник РЕ якого став найвищим у матчі – 31. Вдалося це завдяки 20 набраним очкам, 6 підбиранням та 6 передачам.

Наступний матч “Черкаські Мавпи” проведуть 5 травня проти “Хіміка”. Початок гри о 18:00.

Як повідомляв сайт vikka.ua, черкаські триатлоністи – у числі найкращих в Україні.