Перевзути «коня»: чи є черги на черкаських СТО

Із- за війни експлуатація авто- транспортних засобів в Україні збільшилася.  Готувати автівки до зимового періоду водії почали завчасно. Снігу на дорогах ніхто не чекав і попит на заміну літньої гуми на зимову спостерігався іще із жовтня.

Василь Федорович  має  55 років водійського стажу.  Сезонну заміну гуми називає  обов’язком для будь- якого водія, а халатне ставлення до цього – злочином.

Василь Федорович, водій:

«Зараз іще нормально, а як випаде сніжок? А у нього – літня! Втрачається кермо!»

Ярослав, водій:

“Черги до сьогоднішнього дня були дуже великі. І це був не просто запис на 1-2 дні. Навіть до місяця були черги. Сьогодні мені просто повезло приїхав без черги”

Щоб зрозуміти, що прийшов час міняти гуму, не потрібно чекати поки дорожнє покриття стане слизьким. Достатньо звернути увагу на термометр. Як що середньо- добова температура +7, а ваша автівка на літній гумі, ви у зоні ризику. Юрій, майстер шино монтажу, каже, що на заміну гуми потрібно 15- 20 хвилин. Та, зиск від цього подвійний

Юрій, майстер шино монтажу:

«Краще замінити гуму ніж робити потім собі машину і іще комусь»

Штраф за ДТП у якому пошкоджені інші автівки, законодавством України оцінюється у 1 190 гривень, а їзда на літній гумі у зимовий час – прямий шлях до цього.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net