Пресслужба ПАТ «Черкасиобленерго» повідомляє про технічне обслуговування та ремонти енергообладнання протягом року з метою якісного та безаварійного розподілу електричної енергії споживачам. Нині поточний ремонт виконують на одній з підстанцій Товариства напругою 150 кВ.
Так, заступник директора технічного з високовольтних мереж ПАТ «Черкасиобленерго» Валентин Бурла зауважив, що головне завдання служби електропідстанцій та дільниці електропідстанцій відокремленого структурного підрозділу «Уманські енергетичні мережі» – це своєчасне технічне обслуговування та ремонти енергооб’єктів напругою 150, 110, 35 кВ.
![](https://gita.cherkasyoblenergo.com/obl-main-controller/file/obl_main_news_3177_27-03-2024_08_20_59_470.jpg)
– У виконанні головного завдання служби задіяні не лише її працівники, а й працівники інших служб: служба ізоляції та захисту від перенапруг, служба релейного захисту, автоматики та вимірювань, служба механізації і транспорту, дільниці Уманських енергетичних мереж, служба засобів диспетчерського та технологічного управління. Матеріалами наші служби забезпечені у повному обсязі, до роботи персонал підготовлений,- розповів Валентин Бурла.
![](https://gita.cherkasyoblenergo.com/obl-main-controller/file/obl_main_news_3177_27-03-2024_08_25_58_171.jpg)
Наразі над виконанням поточного ремонту підстанції 150 кВ працює бригада з п’яти осіб: майстер служби електропідстанцій, троє електрослюсарів та водій автовишки. Як триває хід ремонтних робіт, розповів майстер служби електропідстанцій ПАТ «Черкасиобленерго» Олександр Головко.
![](https://gita.cherkasyoblenergo.com/obl-main-controller/file/obl_main_news_3177_27-03-2024_08_21_18_663.jpg)
– Згідно наказу №1 ми виконуємо поточний ремонт обладнання на одній з підстанцій. Ремонт триватиме орієнтовно п’ять днів. Сьогодні ми ремонтуємо вимикач та трансформатор струму 150 кВ, а також лінійний роз’єднувач 150 кВ. Надалі обслуговуватимемо інше обладнання, будемо чистити ізоляцію, контакти та проводити інші види робіт,- розповів Олександр Головко.
![](https://gita.cherkasyoblenergo.com/obl-main-controller/file/obl_main_news_3177_27-03-2024_08_26_49_673.jpg)
Загалом, за словами заступника директора технічного з високовольтних мереж ПАТ «Черкасиобленерго» Валентина Бурли, основний обсяг робіт з капітального та поточного ремонту підстанцій 150, 110, 35 кВ припадає на другий-третій квартал поточного року. Тож нині працівники активно почали ремонтну кампанію 2024 року, щоб забезпечити надійний та безаварійний розподіл електроенергії споживачам регіону.
![](https://gita.cherkasyoblenergo.com/obl-main-controller/file/obl_main_news_3177_27-03-2024_11_07_17_879.jpg)
ПАТ «Черкасиобленерго» спеціалізується на розподілі електричної енергії споживачам Черкаської області, сприяє розвитку економіки регіону та постійно застосовує інновації в сфері енергоефективності.