Щодня протягом року енергетики ПАТ «Черкасиобленерго» виконують планові роботи з розчистки повітряних ліній електропередачі від зелених насаджень, аби забезпечити безперебійну подачу електроенергії споживачам регіону – повідомляє пресслужба ПАТ “Черкасиобленерго”.
Нині до виконання плану з розчистки приступили енергетики Черкаської міської філії ПАТ «Черкасиобленерго». Роботи виконують у м. Черкаси на одній з вулиць.
![](https://gita.cherkasyoblenergo.com/obl-main-controller/file/obl_main_news_3174_21-03-2024_11_11_04_68.jpg)
– Попередній 2023 рік заплановані роботи з розчистки повітряних ліній електропередачі ми виконали на 100%. Цьогоріч наші бригади згідно плану на 2024 рік активно виконують роботи з розчистки, аби і цього року отримати позитивні показники з цього виду робіт,- зазначив головний інженер Черкаської міської філії ПАТ «Черкасиобленерго» Віктор Антонюк.
![](https://gita.cherkasyoblenergo.com/obl-main-controller/file/obl_main_news_3174_21-03-2024_11_14_50_588.jpg)
Яка підстанція та яка лінія обслуговується на цій ділянці роботи, енергетики позначають безпосередньо на опорах.
![](https://gita.cherkasyoblenergo.com/obl-main-controller/file/obl_main_news_3174_21-03-2024_11_11_21_350.jpg)
– Виконуємо розчистку, аби наша лінія була в безпеці, незважаючи на складні погодні умов та пориви вітру. Адже якщо гілка зачіпає повітряну лінію, то при пориві вітру вона може спричинити коротке замикання, тоді горять запобіжники і споживачі матимуть перебої в електропостачанні.Аби цього не допустити, ми постійно виконуємо розчистку,- пояснив електромонтер Черкаської міської філії ПАТ «Черкасиобленерго» В’ячеслав Дробот.
![](https://gita.cherkasyoblenergo.com/obl-main-controller/file/obl_main_news_3174_21-03-2024_11_15_01_271.jpg)
Відзначають професійність енергетиків і місцеві жителі.
![](https://gita.cherkasyoblenergo.com/obl-main-controller/file/obl_main_news_3174_21-03-2024_11_11_37_837.jpg)
– Вони все виконують правильно і професійно, аби нам було комфортно і ми мали безперебійну подачу електроенергії,- прокоментувала жителька м. Черкаси Катерина Свиридівна.
![](https://gita.cherkasyoblenergo.com/obl-main-controller/file/obl_main_news_3174_21-03-2024_11_15_12_726.jpg)
Головний інженер Черкаської міської філії ПАТ «Черкасиобленерго» Віктор Антонюк додає, що розчистка повітряної лінії – один із важливих видів робіт енергетиків, який забезпечує надійний та безперебійний розподіл електроенергії споживачам, а крім того це і поточні та капітальні ремонти енергомереж та обладнання, модернізація енергооб’єктів, все це дає змогу попередити аварійні ситуації та працювати на випередження. Тож і надалі ПАТ «Черкасиобленерго» працюватиме у цих напрямках.