ОТГ Черкащини об’єдналися в Асоціацію (ФОТО)

Єднання заради співпраці та захисту власних інтересів. Саме з такою метою 26 тергромад області утворили Асоціацію об’єднаних територіальних громад Черкащини. Відповідне рішення голови ОТГ ухвалили 23 березня під час спільної координаційної зустрічі, повідомляє прес-служба ОДА.

Ініціював створення Асоціації голова Білозірської об’єднаної територіальної громади Володимир Міцук. Він стверджує, що такі об’єднання ОТГ набувають поширення і в інших регіонах України.

"Черкащина – не перша область, де запропонували створити Асоціацію тергромад, – зауважив Володимир Павлович. – Зараз на Черкащині діє 26 ОТГ. І їхня кількість постійно зростатиме. Вже зараз у наших громадах проживає 150 тисяч громадян, чиї інтереси ми маємо захищати та відстоювати. Об’єднання в Асоціацію дає нам значні важелі для цього. Водночас це нам відкриває ширші можливості для співпраці з іншими асоціаціями: міст України чи ОТГ, захисту своїх інтересів".

Очолив новостворену Асоціацію об’єднаних територіальних громад Черкащини Володимир Міцук. Його заступником обрали очільника Набутівської ОТГ Олега Малюгу. На наступній зустрічі учасники Асоціації оберуть правління та ухвалять положення. До його розробки долучаться усі громади-учасниці, аби всі розуміли рівень своїх відповідальності та обов’язків.

Утворення Асоціації – ще один крок до самостійного та незалежного вирішення нагальних питань громад-об’єднавців, вважає заступник очільника області Ярослав Березань. Водночас такий крок значно розширює горизонти для співпраці між ОТГ не тільки в межах області, а й на всеукраїнському рівні.

"Самооргагнізація людей є найліпшою формою для роботи на місцях, – зазначив посадовець. – Адже саме тут люди стикаються з тими питаннями, які потребують вирішення чи удосконалення. Враховують усі нюанси, які ми не можемо побачити, приміром, на рівні області. І, власне, завдяки Асоціації громади зможуть подавати листи на вирішення своїх питань уже на вищий рівень. Чи то в облдержадміністрацію, чи, за нашої підтримки, навіть на державний".

Як повідомляв сайт vikka.ua, у Червоній Слободі скандально ухвалили рішення про утворення ОТГ.

    

Leave a Reply

avatar
  Підписатися  
Повідомте про
Стали свідком новини? Тисніть тут